Опис на собата

Сместувачки капацитет за пријатен престој за двајца гости со можност за поставување дополнителен кревет или бебешко креветче. Двокреветните соби се опремени со брачен кревет или два единечни кревети, LCD TV, телефон, клима уред, тоалетна маса, огледало, тоалет со туш кабина, фен за коса,бесплатен безжичен интернет, собна услуга.

Карактеристики

Услуга во соба
-------------------------------------------------- Безбеден сеф на рецепција
-------------------------------------------------- Кабелска Телевизија
-------------------------------------------------- Бесплатен Интернет (WiFi)
--------------------------------------------------
Туш кабина
-------------------------------------------------- Фен
-------------------------------------------------- Клима
-------------------------------------------------- Прибор за лична хигиена
-------------------------------------------------- Фрижидер
--------------------------------------------------
Перење на Гардероба
-------------------------------------------------- Пеглање на Гардероба
-------------------------------------------------- Рецепција 24 часа
-------------------------------------------------- Цена:  
Со вклучен ДДВ и туристичка такса.


--------------------------------------------------