Опис на собата

Сместувачки капацитет за пријатен престој за двјца гости со можност за дополнителен кревет или бебешко креветче. Двокреветните соби се опремени со еден брачен кревет или два единечени кревети , LCD TV, телефон, клима уред, тоалетна маса, огледало, тоалет со туш кабина, фен за коса, бесплатен безжичен интернет, собна услуга.

Карактеристики

Услуга во соба
-------------------------------------------------- Безбеден сеф на рецепција
-------------------------------------------------- Кабелска Телевизија
-------------------------------------------------- Бесплатен Интернет (WiFi)
--------------------------------------------------
Туш кабина
-------------------------------------------------- Фен
-------------------------------------------------- Клима
-------------------------------------------------- Прибор за лична хигиена
-------------------------------------------------- Фрижидер
--------------------------------------------------
Перење на Гардероба
-------------------------------------------------- Пеглање на Гардероба
-------------------------------------------------- Рецепција 24 часа
-------------------------------------------------- Цена:
Со вклучен ДДВ и туристичка такса.

--------------------------------------------------